XXI edycja GÓRA GROSZA

Szanowni Rodzice!

Góra Grosza startuje! Zachęcamy do udziału!

Wspólnie usypmy 21 wielką Górę Grosza!

pobrane

 

To niezwykła Góra w niezwykłych czasach, bo ten rok szkolny to duże wyzwanie dla nas wszystkich.

Doświadczenia nauki domowej pokazały nam, jak ważny jest każdy gest życzliwości i dobroci, jeszcze żywiej uświadomiły, co znaczy wzajemna pomoc. w Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc. Bądźmy blisko bez względu na odległość.

Przekazane przez Was monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych “Port”.

Wszystkie informacje o Górze Grosza i o działalności Towarzystwa Nasz Dom znajdziecie na stronie internetowej (www.towarzystwonaszdom.pl) i na facebooku (@towarzystwonaszdom)

Dzięki Wam działalność Towarzystwa Nasz Dom jest możliwa. To że zmienia się los dzieci i ich rodzin to również Wasza wielka zasługa! Bądźcie z nami!

Do tej pory w ramach akcji Góra Grosza, w sumie udało się zebrać 43 189 159,66 zł! To realne wsparcie dla dzieci z różnych form pieczy zastępczej. Jednocześnie uświadamiamy naszym dzieciom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci  w trudnej sytuacji życiowej.

W tym roku monetki dzieci mogą wrzucać do skrzyneczki umieszczonej w przedszkolu.

Akcja Góra Grosza przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł). Organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 26 października 2020 do 31 maja 2021 roku.